
Складний ручний транспортний візок Mozos JP-TG9060 платформа 200 кг
5 242 ₴
- В наявності
- Код: 169950449
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складний ручний транспортний візок Mozos JP-TG9060 призначений для універсального застосування при перевезенні вантажів. Візок виготовлений з міцної металевої конструкції у поєднанні з пластиком і може витримувати навантаження до 200 кг. Оснащений тихими поліуретановими колесами, які обертаються на 360 градусів, забезпечуючи плавне та беззвучне маневрування навіть у тісних просторах. Довжина візка та висота ручки регулюються для індивідуального підбору до уподобань користувача. Має низький поріг завантаження для безпечного перевезення великих предметів. У складеному стані візок займає мало місця завдяки компактній конструкції. Вага візка становить 3,3 кг, загальна вага з упаковкою 4 кг. Розміри: висота 9,2 см, ширина 30 см, глибина 57 см. Один рівень платформи. Колір чорний. Може поставлятися з додатковими допоміжними колесами, складною основою та ручками для управління. для переїздів, покупок та подорожей за місто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MOZOS |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9.2 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 |
| Вага з пачкою | 4 |
| Глибина | 57 мм |
| Додаткові колеса | Да |
| Код виробника | WT1 |
| Кількість рівнів платформи | 1 |
| Мoдель | JP-TG9060 |
| Максимальна вантажність | 200 |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Матеріал конструкції | Метал і пластик |
| Регульовані параметри | Довжина зірка, висота ручки |
| Ручки керування | Да |
| Складана конструкція | Да |
| Складана основа | Да |
| Тип | Транспортний зірок |
| Тип коліс | Обертові 360 градусів |
| Кут повороту коліс | 360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 242 ₴



