
Настінна 3D декорація Creativa GEOMETRIC IV Milky Grey 35x50 см
4 301 ₴
- В наявності
- Код: 170175843
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінна 3D декорація GEOMETRIC IV від виробника Creativa – оригінальний елемент декору, який ідеально впишеться в сучасний інтер'єр. Розміри: ширина 35 см, глибина 2 см, висота 50 см. Виконана з міцної плити МДФ, покритої природною глиняною штукатуркою. Має субтильний сіро-білий колір (Milky Grey), який добре поєднується як з нейтральними тонами (білий, сірий), так і з більш виразними кольорами, вносячи в інтер'єр гармонійний акцент. Тривимірна структура рельєфу додає глибину приміщенню і створює візуальний ефект гри світла та тіней, який змінюється залежно від часу дня та кута освітлення. Декорація належить до тематики абстракції, формат вертикальний. оснащена чотирма точками кріплення для простого та швидкого монтажу. Підходить для використання в вітальні, спальні або кабінеті, надаючи простору нотку елегантності та сучасного стилю. Текстура виробу не тільки візуально збагачує інтер'єр, але й приємна на дотик.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 2 мм |
| Кількість точок кріплення | 4 |
| Мoдель | GEOMETRIC IV |
| Матеріал | Плита МДФ, покриття з натуральної глиняної штукатурки |
| Тематика | Абстракція |
| Тип | Настінна 3D-декорація |
| Формат | Вертикальний |
| Колір | Milky Grey |
| Ширина | 35 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 301 ₴


