
Рюкзак CabinZero Classic 36L Sangria Red подорожний
5 031 ₴
- В наявності
- Код: 170867384
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак туристичний CabinZero Classic 36L у кольорі Sangria Red (червоний). Універсальний функціональний рюкзак, придатний для повсякденного використання, подорожей, туристичних маршрутів, прогулянок і пляжу. Розміри: 44 x 30 x 20 см. Об'єм 36 л. Мінімально перевищує стандарти ручного багажу авіакомпаній, але користувачі не повідомляють про проблеми при використанні. Оснащений просторним відділенням для ноутбука, яке забезпечує безпечне зберігання пристрою. Широкі та зручні лямки підвищують комфорт при носінні. Кілька додаткових кишень: застібна кишеня для дрібниць (гаманець, ключі, телефон) та дві внутрішні кишені, одна з яких сітчаста. Система компресійних лямок дозволяє регулювати об'єм рюкзака залежно від поточних потреб. Підходить також як альтернатива сумці на візок. Виготовлений брендом CABINZERO з акцентом на якість, довговічність та функціональність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CabinZero |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 36 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багаж підручний | Сумісність із ручним багажем авіакомпаній (мінімально перевищує стандарти) |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Кишені | Декілька додаткових кишень, включно із застібною кишенею і дві внутрішні (одна сітчаста) |
| Компресійні лямки | Да |
| Лямки плечові | Широкі та зручні |
| Мoдель | Classic 36L |
| Призначення | Туризм, подорожі, щоденне використання |
| Об'єм | 36 л |
| Відділення для ноутбука | Да |
| Розмір | Універсальний |
| Тип | Рюкзак туристичний |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 031 ₴



