
CD програвач Atoll CD200 EVO чорний 440х284х95 мм 7 кг
126 904 ₴
- В наявності
- Код: 172456275
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CD програвач Atoll CD200 EVO у чорному кольорі призначений для відтворення компакт-дисків. Пристрій оснащений високопродуктивним цифро-аналоговим перетворювачем PCM1792A та забезпечує чудову якість звуку. Технічні характеристики: потужність блоку живлення 30+10+1.6 ВА, рівень вихідного сигналу 2.65 Vrms, співвідношення сигнал/шум 129 дБ, динамічний діапазон 129 дБ, коефіцієнт нелінійних спотворень при 1 кГц 0.0004%, частотний діапазон 5-20000 Гц, час наростання 2.0 мікросекунди. Споживання енергії: в режимі відключення 0 Вт, в режимі очікування менше 0.5 Вт, в режимі роботи 10-19 Вт. Цифрові виходи: коаксіальний та оптичний. Цифровий вхід підтримує роздільну здатність 24 біт при частоті дискретизації 192 кГц. Вхід USB також підтримує 24 біт/192 кГц. Загальна кількість конденсаторів: 21 шт. ємністю 450 мкФ. Розміри пристрою: 440х284х95 мм. Вага: 7 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atoll |
| Стан | Новий |
| Тип | CD-програвач |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 9.5 мм |
| Висота | 28.4 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 |
| Час наростання | 2 |
| Вхід USB | 24 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Динамічний діапазон | 129 |
| Конденсатори | 21 |
| Коефіцієнт нелінійних спотворень за 1 кГц | 0.0004 |
| Мoдель | CD200 EVO |
| Потужність блока живлення | 30+10+1.6 ВА |
| Споживання енергії (вимкнене) | 0 |
| Споживання енергії (будинок) | <0.5 Вт |
| Споживання енергії (робота) | 10-19 Вт |
| Співвідношення сигнал/шум | 129 |
| Рівень вихідного сигналу | 2.65 |
| ЦАП | PCM1792A |
| Колір | Чорний |
| Цифровий вхід | 24 |
| Цифрові виходи | Коаксіальний, Оптичний |
| Частотний діапазон | 5-20000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 904 ₴



