
Фігурка Святого Миколая Inn танцювальна з музикою 180 см датчик руху
22 281 ₴
- В наявності
- Код: 174392947
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика декоративна фігурка Святого Миколая висотою 180 см від виробника Inn. Фігурка виконана з міцного пластику, тканини та електронних компонентів. Основний колір червоний. Розміри: висота 180 см, ширина 65 см. Фігурка Миколая з плюшевим ведмедиком оснащена вбудованою різдвяною музикою - 8 святкових пісень. Головна особливість - танцюючий механізм, який змушує фігурку хитатись з боку в бік. Має вбудований датчик руху та звуку, який автоматично активує включення після виявлення руху або звуку перед фігуркою. Керування: кнопка включення/вимикання та регулювання гучності. Номінальна напруга: 220-240 В змінного струму. Фігурка підходить для розміщення в гостиній, їдальні або передпокої. святкова декорація для створення новорічного настрою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована музика | Так, 8 різдвяних пісень |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Да |
| Датчик звуку | Да |
| Кнопка увімкнення/вимкнення | Да |
| Комплектація | Фігурка Нікола з ведмедем |
| Мoдель | Святий Миколай з ведмедем |
| Номінальна напруга | 220-240 В AC |
| Регулювання гучності | Да |
| Тип | Фігурка декоративна |
| Тип фігурки | Різдвяна фігурка |
| Функція танцю | Качується з боку в бік |
| Основні | |
| Матеріал | Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 281 ₴



