
Холодильна база Stalgast 1600x700x600 мм 3-дверна GN 1/1
138 562 ₴
- В наявності
- Код: 174602167
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильна база (підстілля) Stalgast модель 887036 з лінії 700 призначена для розміщення під гастрономічними модулями та агрегатами. Розміри: 1600x700x600 мм. Конструкція з 3 розпашними дверима, сумісна з контейнерами GN 1/1 висотою 150 мм. Внутрішня камера оснащена 2 парами напрямних та 7 рівнями полиць з кроком 50 мм, що дозволяють регулювати розміщення контейнерів. Регульовані ніжки в діапазоні 104-142 мм забезпечують стійкість на нерівних поверхнях. Стільниця виконана з міцного матеріалу з HDF-пластиною. Легко знімаються ущільнювачі полегшують обслуговування. Статична система охолодження з циркуляційним вентилятором забезпечує рівномірний розподіл температури в камері. Діапазон робочих температур: +16 - +32°C. оснащена системою сигналізації забруднення конденсатора та контролем мінімальної та максимальної температури. Річне споживання енергії: 547 кВтч/рік, добове: 1.5 кВтч/день. Корисний об'єм: 267 л. Призначена для використання в професійних кухнях гастрономічних закладів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 267 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота контейнера | 150 см |
| Глибина | 700 мм |
| Річне споживання енергії | 547 |
| Діапазон температур | +16 до +32 |
| Кількість дверей | 3 |
| Кількість напрямних | 2 |
| Кількість рівнів полиць | 7 |
| Кількість ящиків | 0 |
| Контроль температури | Да |
| Мoдель | 887036 |
| Об'єм | 267 л |
| Регулювання ніжок | 104-142 |
| Сигналізація закидання конденсатора | Да |
| Система охолодження | Статична з циркуляційним вентилятором |
| Сумісність | GN 1/1 |
| Стан | Нове |
| Стільниця | HDF-пластина |
| Суточне споживання енергії | 1.5 |
| Тип | Холодильна база |
| Тип дверей | двостулкові |
| Уплотнители | Легко знімаються |
| Крок полиць | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 562 ₴


