
Ваза керамічна Alexandra House Living Gold 9x25x23 см
5 330 ₴
- В наявності
- Код: 174809472
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваза керамічна Alexandra House Living у золотистому кольорі. Розміри: ширина 9 см, висота 25 см, глибина 23 см. Виготовлена з кераміки, призначена для прикрашання інтер'єру та розміщення квітів. Товар у новому стані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 23 мм |
| Мoдель | Wazon Ceramiczny Gold |
| Тип | Ваза |
| Ширина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 330 ₴


