
Кошик для зберігання Eva Solo Tidy M коричневий 48x35x26 см
7 494 ₴
- В наявності
- Код: 174848610
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик для зберігання Eva Solo Tidy M з колекції Tidy марки Eva Solo. Універсальний кошик виготовлений з фетру 100% з перероблленого пластику, що забезпечує екологічність та довговічність. Розміри: ширина 48 см, глибина 35 см, висота 26 см. Вага: 0.84 кг. Кошик оснащений зручними ручками для перенесення з кімнати в кімнату. Підходить для зберігання іграшок, книг, офісних приладдя, рукоділля та інших предметів. Дизайн: Tools Design. Завдяки міцній конструкції з екологічно чистого матеріалу ідеально підходить для організації простору в домі та офісі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eva Solo |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.84 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 35 мм |
| Дизайнер | Tools Design |
| Мoдель | Tidy M |
| Матеріал | Фетр із переробленого пластику |
| Призначення | Універсальна |
| Ручки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 494 ₴



