
Кошик для зберігання Eva Solo Tidy S коричневий 40x29x22 см
6 309 ₴
- В наявності
- Код: 174848611
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик для зберігання Eva Solo Tidy S з колекції Tidy від відомого бренду Eva Solo. Універсальний кошик зі фетру, виготовлений на 100% з переробленого пластику, що забезпечує екологічність та стійкість продукту. Коричневий (каштановий) колір органічно впишеться в будь-який інтер'єр. Розміри: ширина 40 см, глибина 29 см, висота 22 см. Вага: 0.59 кг. Оснащений зручними ручками для перенесення, що дозволяють легко переміщати кошик з кімнати до кімнати. Завдяки міцній конструкції та якісним матеріалам зі переробленого пластику, виріб відрізняється довговічністю та надійністю. для організації та зберігання іграшок, книг, офісних аксесуарів, предметів рукоділля та інших дрібних предметів. Дизайн розроблений дизайн-студією Tools Design. Створюйте порядок у своєму домі стильно та екологічно з кошиками Tidy від Eva Solo.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eva Solo |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.59 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 29 мм |
| Дизайнер | Tools Design |
| Мoдель | Tidy S |
| Матеріал | Повсть із переробленого пластику |
| Особливість | Зручні ручки для перенесення |
| Призначення | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 309 ₴



