
Найзд кабельний Zakito 2-канальний жовто-чорний 90x58x9 см 10 тон
8 838 ₴
- В наявності
- Код: 175007393
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоканальний кабельний найзд Zakito призначений для приховування та захисту проводів, кабелів, шлангів і труб. Виготовлений з гуми, яка легка, міцна та довговічна. Має інтенсивний жовтий колір із символами попередження на верхній поверхні, що забезпечує високу видимість. Містить 2 канали для прокладання та захисту кабелів. Максимальна вантажопідйомність становить 10 тонн. Кабелі легко вставляються та витягуються завдяки знімній кришці. Модульна конструкція дозволяє з'єднувати кілька найздів для захисту кабелів на більшій довжині. Розміри: 90 x 58 x 9 см (ширина x глибина x висота). Розміри кожного тунелю: 6,5 x 8,5 см (ширина x глибина). Максимальне навантаження: 5-10 тонн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видимість | Висока |
| Глибина | 58 мм |
| Глибина тунелю | 8.5 |
| Кількість каналів | 2 |
| Конструкція модульна | Да |
| Мoдель | 2-канальний |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Гума |
| Призначення | Захист кабелів, дротів, шлангів і труб |
| Тип | Найєзд кабельний |
| Колір | Жовто-чорний |
| Ширина тунелю | 6.5 |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 838 ₴


