
Док-станція LC-Power HD 3.5" M.2 USB 3.2 LCDOCKC35M2 чорна
5 557 ₴
- В наявності
- Код: 176420483
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Док-станція LC-Power LC-DOCK-C-35-M2 призначена для підключення жорстких дисків 3.5" та накопичувачів M.2 NVMe до комп'ютера через USB. Підтримує інтерфейси USB 2.0 та USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) зі швидкістю передачі даних 10 Гбіт/с. Корпус виготовлений з алюмінію та пластику чорного кольору. оснащена світлодіодними індикаторами та підтримує функцію Plug & Play. Підключення здійснюється через USB Type-C. Сумісна з дисками довжиною 30, 42, 60 та 80 мм. Підтримує NVMe накопичувачі. Потребує Windows 7 або новіше та Mac OS X 10.0 Cheetah або новіше. Має сертифікат CE. Вага 629 г, розміри 35×111×191 мм. У комплекті йде в упаковці розмірами 60×192×205 мм із загальною вагою 757 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LC-Power |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | USB |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з брендом | Windows |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 111 мм |
| Висота | 191 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія USB | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Вага | 629 |
| Вага в пакованні | 757 |
| Висота паковання | 205 |
| Глибина паковання | 192 |
| Одиниця ваги | г |
| Одиниця вимірювання довжини | мм |
| Одиниця виміру розмірів | мм |
| Одиниця швидкості | Гбіт/с |
| Інтерфейс диска | SATA |
| Кількість підтримуваних розмірів дисків | 1 |
| Мoдель | LC-DOCK-C-35-M2 |
| Матеріали корпусу | Алюміній, пластик |
| Наявність USB-приєднання | Да |
| Наявність світлодіодних індикаторів | Да |
| Підтримувані довжини диска | 30. 42. 60. 80 |
| Підтримувані інтерфейси дисків | M.2 |
| Підтримка NVMe | Да |
| Підтримка PLUG&PLAY | Да |
| Розмір диска | 3.5 |
| Сертифікат | CE |
| Швидкість передавання даних | 10 |
| Сумісність Windows | Windows 7 |
| Сумісність macOS | Mac OS X 10.0 Cheetah |
| Тип | Док-станція для жорстких дисків |
| Тип USB | USB Type-C |
| Тип продукту | Оболочка HDD/SSD |
| Ширина | 35 мм |
| Ширина паковання | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 557 ₴


