
Масажне крісло Zakito електричне чорне 71x86,5x99,5 см
20 341 ₴
- В наявності
- Код: 176606077
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричне масажне крісло Zakito модель Z3204219 у чорному кольорі. Компактні розміри: ширина 71 см, глибина 86,5 см, висота 99,5 см. Крісло призначене для розслаблення та масажу спини та інших частин тіла. Електричний привід забезпечує зручне управління функціями масажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 99.5 мм |
| Глибина | 86.5 мм |
| Мoдель | Z3204219 |
| Тип | Масажне крісло |
| Ширина | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 341 ₴


