
Масажне крісло Zakito 6-точкове сіро-блакитне 72,5x96x99,5 см
21 718 ₴
- В наявності
- Код: 176613936
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажне крісло Zakito 6-точкове призначене для відпочинку та релаксації з функцією вібраційного масажу. Крісло оснащене розкладною конструкцією з можливістю регулювання спинки в 3 позиціях і підніжки для максимального комфорту. Система масажу включає 6 точок вібраційного впливу, керованих пультом з різними програмами масажу. Крісло виготовлене з тканини (100% поліестер) та металевої рами з дерев'яними елементами, що гарантує міцність і стійкість конструкції. Спинка, сидіння та широкі підлокітники щедро набиті й забезпечують комфорт та відчуття зручності при сиденні. Тканина дихаюча та стійка до зносу. Крісло має розміри в складеному вигляді 72,5 х 96 х 99,5 см (ширина х глибина х висота), у розкладеному положенні 72,5 х 136,5 х 81 см. Сидіння має розміри 49 х 55 см, висота сидіння над підлогою 48 см, висота підлокітників 59 см. Оснащене двома тримачами для чашок. Масаж живиться через USB-разъем (потрібен адаптер USB 5В, не входить до комплекту). Електрична напруга DC 5V, вхідний струм 2A. Потрібна збірка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний струм | 2 |
| Висота (в розкладеному вигляді) | 81 |
| Висота в складеному вигляді | 99.5 мм |
| Висота підлокітників | 59 |
| Висота сидіння | 48 см |
| Глибина (в розкладеному вигляді) | 136.5 |
| Глибина в складеному вигляді | 96 |
| Тримачі для чашок | 2 |
| Мoдель | Z339058 |
| Матеріал | Тканина (100% поліестер), метал, дерево |
| Підніжка | Регульована |
| Підігрів | Немає |
| Розмір сидіння (глибина) | 55 |
| Розмір сидіння (ширина) | 49 |
| Розкладна конструкція | Да |
| Регулювання спинки | 3 |
| Тип | Масажне крісло |
| Тип масажу | 6-точковий вібраційний Масаж |
| Тип живлення | USB 5V |
| Потрібний монтаж | Да |
| Керування | Пульт дистанційного керування |
| Функція маса | Да |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина | 72.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 718 ₴



