
Великі настінні наклейки Yokodesign Мотилі набір XL 98x152 см
3 978 ₴
- В наявності
- Код: 176788746
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір декоративних настінних наклейок Yokodesign з зображенням метеликів в пастельних тонах, розмір XL. Це комплект друкованих наклейок на стіну, вирізаних з матової плівки з мотивом метеликів у пастельних кольорах. Продукт містить 16 метеликів різних розмірів та 28 зірочок для створення повної композиції на стіні. Найменший метелик має розмір 20 см в ширину та 14 см у висоту, а найбільший метелик - 43 см в ширину та 28 см у висоту. Загальні розміри набору: 98 см в довжину та 152 см в ширину. Наклейки виготовлені з матової друкованої плівки, вирізані по контуру без фону, що забезпечує акуратний зовнішній вигляд при наклеюванні. Наклейки стійкі до атмосферних умов і оснащені транспортною плівкою для захисту. Це одноразові наклейки - їх не можна переклеювати. Безпечні для дітей, не мають запаху. вибір для прикрашання дитячої кімнати. Наклейки підходять для наклеювання на гладкі поверхні - стіни, скло, дзеркала, меблі та інші гладкі поверхні. Поверхня повинна бути загрунтована, знежирена, без пилу і шороховатостей. Після фарбування стін перед наклеюванням наклейок необхідно почекати не менше 14 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 98 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека для дітей | Да |
| Вирізання за контуром | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 98 мм |
| Захід | Немає |
| Кількість зірочок | 28 |
| Кількість метеликів | 16 |
| Матеріал | Матова друкована плівка |
| Найбільший метелик висота | 28 |
| Найбільший Метелик ширина | 43 |
| Найменший метелик висота | 14 |
| Найменший метелик ширина | 20 |
| Наявність транспортної плівки | Да |
| Одноразове використання | Да |
| Поміщення | Дитяча кімната |
| Розмір | X |
| Стан | Нове |
| Тема | Фауна, Набори |
| Тип | Настінні наклейки |
| Стійкість до атмосферних умов | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 978 ₴



