
Масажне крісло Zakito Home ZH373592 розкладне 6-точкове темно-зелене
15 986 ₴
- В наявності
- Код: 177063956
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажне крісло Zakito Home модель ZH373592 — зручне розкладне крісло з функцією вібраційного масажу. Оснащене 6 точками масажу, які дозволяють отримати цілеспрямований і точний масаж різних ділянок тіла. Різні програми масажу вибираються за допомогою додаткового пульта керування. Функція масажу живиться через USB-підключення (адаптер USB 5В придбавається окремо). Крісло має функцію ручного відхилення — на правій стороні розташована рукоятка для регулювання положення підставки для ніг і спинки. Максимальний кут нахилу становить 135 градусів. Спинку можна швидко повернути в вихідне положення, повторно потягнувши рукоятку. Крісло обладнане щільно набитим і обитим тканиною сидінням, спинкою та широкими підлокітниками, що забезпечують комфорт. Оббивна тканина має гладку поверхню, дихаюча та міцна з 100% поліестеру. На боці передбачена кишенева ніша для зберігання пульта керування та інших предметів. Рама виготовлена з дерева та металу, забезпечуючи міцність і стабільність конструкції. Розміри в положенні сидіння: 78×92×98 см (ширина×глибина×висота). Розміри в положенні лежачи: 78×149×77 см. Ширина сидіння: 50 см. Глибина сидіння: 57 см. Висота сидіння над полом: 42-44 см. Висота підлокітників: 58 см. Колір: темно-зелений. Наповнювач: піна та поліпропіленові волокна. Живлення: 5В DC. Вхідний струм: 2А. Максимальне навантаження: 110 кг. Потрібна збірка. Функція масажу без підігріву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний струм | 2 |
| Висота | 98 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Кількість точок масажу | 6 |
| Мoдель | ZH373592 |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркаса | Дерево, метал, фанера |
| Материал обивки | Полиэстер 100% |
| Наповнювач | Піна, волокна PP |
| Опції масажу | Без подорова |
| Живлення | USB 5В DC |
| Тип | Масажне крісло |
| Тип масажу | Вібраційний касаж |
| Потрібне складання | Да |
| Функція розкладання | Ручне відкидання до 135 градусів |
| Колір | Темно-зелений |
| Ширина | 78 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 986 ₴



