
Масажне крісло Zakito Home електричне 73x94x101,5 см темно-зелене
24 340 ₴
- В наявності
- Код: 177063957
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричне масажне крісло Zakito Home ZH3098833 у темно-зеленому кольорі з функцією електричного розкладання. Крісло оснащене електромотором для автоматичної регулювання спинки та підніжки з 3 положеннями через пульт керування з 2 кнопками. Масажна функція включає 6-точковий вібраційний масаж з вибираємими програмами через пульт. Корпус виготовлений з дерева та металу, забезпечуючи міцність і стійкість конструкції. Сидіння, спинка і широкі підлокітники товстої набивки обиті дихаючою і міцною тканиною зі 100% поліестеру. Загальні розміри: 73 x 94 x 101,5 см (ширина x глибина x висота). У положенні лежачи: 73 x 138 x 85 см. Розміри сидіння: 49,5 x 53,5 см. Висота сидіння від землі: 43,5 см. Висота підлокітників від землі: 58 см. Живлення: 100-240 В змінного струму, 50-60 Гц. Вихідна напруга: DC 28 В. Функція масажу живиться через USB-роз'єм (сертифікований блок живлення USB 5V не входить у комплект). Вимагає збирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Електромотор |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 100-240 |
| Висота | 101.5 мм |
| Висота в положенні лежачи | 85 |
| Висота підлокітників від підлоги | 58 |
| Висота сидіння від підлоги | 43.5 |
| Вихідна напруга | DC 28 |
| Глибина | 94 мм |
| Глибина в положенні лежачи | 138 |
| Глибина сидіння | 53.5 |
| Кількість положень | 3 |
| Мoдель | ZH3098833 |
| Матеріал | Тканина (100% поліестер), дерево, метал |
| Оббивка | Щільна тканина |
| Живлення масажу | USB |
| Підлокітники | Широкі |
| Тип | Масажне крісло |
| Тип масажу | 6-точковий вібраційний Масаж |
| Потрібне складання | Да |
| Керування | Пульт керування з 2 кнопками |
| Функція | Масаж |
| Колір | Темно-зелений |
| Частота | 50-60 |
| Ширина | 73 мм |
| Ширина в положенні лежачи | 73 |
| Ширина сидіння | 49.5 |
| Електричне розкладання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 340 ₴



