
Масажне крісло Zakito Home розкладне 6-точкове 75x145x81 темно-сіре
19 585 ₴
- В наявності
- Код: 177063975
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажне крісло Zakito Home модель ZH373423 у темно-сірому кольорі. Розкладне крісло з 6-точковою масажною системою. Розміри: ширина 75 см, висота 145 см, глибина 81 см. Компактне рішення для релаксації та відновлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Кількість масажних точок | 6 |
| Мoдель | ZH373423 |
| Тип | Масажне крісло |
| Функція розкладання | Да |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 585 ₴



