
Масажне крісло Zakito Home ZH3206610 з підйомом винне червоне 75,5x93x99,5см
24 385 ₴
- В наявності
- Код: 177064101
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладне масажне крісло Zakito Home модель ZH3206610 призначене для комфортного відпочинку та релаксації. Оснащене електричним підйомним механізмом, який допомагає легко встати без навантаження на спину та коліна простим натиском кнопки. Функція ручного відкидання дозволяє регулювати положення підніжки та спинки вручну через боковий рукав з максимальним кутом нахилу 135 градусів. Спинка швидко повертається у вихідне положення. Вбудована система вібраційного масажу з 6 точками впливу забезпечує спрямовану релаксацію м'язів. Різні програми масажу керуються пультом дистанційного управління. Живлення масажу здійснюється через USB-роз'єм (потрібен сертифікований адаптер USB 5В, не входить у комплект). Оббивка виготовлена зі стійкої штучної шкіри (60% поліуретан, 30% поліестер, 10% бавовна), яка забезпечує комфорт та має люксовий вид. Матеріал стійкий до плям і легко чиститься вологою тканиною. М'яка спинка, сидіння та широкі підлокітники гарантують зручність при тривалому використанні. Бічна кишеня призначена для зберігання пульта та предметів у межах досяжності. Каркас з дерева та металу з наповненням із піни та PP-волокон забезпечує міцність та довговічність конструкції. Колір: винне червоне. Розміри: 75,5 x 93 x 99,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 99.5 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Додаткові функції | Бічна кишеня для предметів, широкі підлокітники |
| Мoдель | ZH3206610 |
| Максимальний кут нахилу | 135 |
| Матеріал каркаса | Дерево та метал |
| Материал обивки | Штучна шкіра |
| Матеріал основи | Фанера |
| Наповнювач | Піна та поліпропіленові волокна |
| Живлення масажу | USB 5В |
| Склад оббивки | 60 |
| Тип | Масажне крісло |
| Тип крісла | Розкладне |
| Керування масажем | Пуьт управения |
| Функція масажу | 6 |
| Функція відкидання | Ручне відкидання спинки та підніжки |
| Функція підіймання | Електричний підіймальний механізм |
| Цільова аудиторія | Для літніх людей |
| Ширина | 75.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 385 ₴


