
Масажне крісло Zakito Home 6-точкове USB сірий 73x90x100см
14 919 ₴
- В наявності
- Код: 177064191
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажне крісло Zakito Home модель ZH348287 виконане у світло-сірому кольорі. Крісло оснащене 6-точковою системою масажу з живленням від USB. Розміри: ширина 73 см, глибина 90 см, висота 100 см. Зручне крісло для розслаблення та відпочинку, підходить для використання в будинку або офісі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Кількість точок масажу | 6 |
| Мoдель | ZH348287 |
| Живлення | USB |
| Тип | Масажне крісло |
| Ширина | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 919 ₴


