
Масажне крісло Zakito Home зі функцією підняття Вишневий 77x94.5x100см
25 532 ₴
- В наявності
- Код: 177064208
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажне крісло Zakito Home моделі ZH3204497 виконане у вишневому кольорі. Оснащене функцією підняття для зручного користування. Розміри крісла: 77 см (ширина) х 94.5 см (глибина) х 100 см (висота). Крісло призначене для розслаблення та масажу, забезпечуючи комфортне положення при користуванні. Ідеально підходить для домашнього використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 94.5 мм |
| Мoдель | ZH3204497 |
| Тип | Масажне крісло |
| Функція підіймання | Да |
| Колір | Вишневий |
| Ширина | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 532 ₴


