
Масажне крісло Zakito Home електричне 6-точкове 110 кг темно-зелене
27 946 ₴
- В наявності
- Код: 177064220
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричне масажне крісло Zakito Home модель ZH3205244 у темно-зеленому кольорі. Крісло оснащене 6-точковою системою масажу. Максимальна вантажопідйомність 110 кг. Розміри: 77 см (ширина) x 95 см (висота) x 99 см (глибина). Призначене для релаксації та відновлення після фізичних навантажень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Кількість точок масажу | 6 |
| Мoдель | ZH3205244 |
| Максимальна вантажність | 110 |
| Тип | Масажне крісло |
| Колір | Темно-зелений |
| Ширина | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 946 ₴


