
Електричне розкладне крісло Zakito Home сіре шкіра 74x89x100 см
19 526 ₴
- В наявності
- Код: 177066327
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричне розкладне крісло Zakito Home модель ZH3204647. Крісло виконане в сірому кольорі з оббивкою зі шкіри. Розміри: ширина 74 см, висота 89 см, глибина 100 см. Оснащене електричним механізмом розкладання. Призначене для комфортного відпочинку та релаксації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 100 мм |
| Мoдель | ZH3204647 |
| Материал обивки | Кожа |
| Тип | Електричне розкладне крісло |
| Функція | Електричне розкладання |
| Ширина | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 526 ₴



