
Крісло Zakito Home підйомне розкладне темно-зелене 70x92x99,5 см
28 386 ₴
- В наявності
- Код: 177066461
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Zakito Home модель ZH3204008 — зручне підйомне розкладне крісло для відпочинку та релаксації. Ідеально підходить для людей похилого віку та осіб з обмеженою рухливістю. Оснащене електричним двигуном для функції підйому, який автоматично піднімає крісло вверх при натисканні кнопки, дозволяючи встати без навантаження на спину та коліна. Функція розкладання дає змогу автоматично регулювати положення підставки для ніг та спинки від сидячого положення до горизонтального з максимальним кутом нахилу 135 градусів за допомогою бічної кнопки управління. Товста м'яка оббивка з поліестеру на сидінні, спинці та широких підлокітниках забезпечує високий рівень комфорту та тепла. Зручна бічна кишеня дозволяє зберігати необхідні предмети в межах досяжності. Надійний каркас з дерева та металу гарантує міцність та стабільність конструкції. Матеріал оббивки: 100% поліестер. Матеріал каркасу: дерево, метал, фанера. Наповнювач: пінопласт, поліпропіленові волокна. Розміри в положенні сидіння: ширина 70 см, глибина 92 см, висота 99,5 см. Розміри в положенні лежання: ширина 70 см, глибина 147 см, висота 80 см. Ширина сидіння 47 см, глибина 57 см. Висота сидіння над підлогою 42-45 см. Висота підлокітників над підлогою 59 см. Електричне живлення DC 24 В, 1,5 А; вхідна напруга 100-240 В~, 50-60 Гц. Максимальна вантажопідйомність 110 кг. Потрібна збірка. Підходить для використання дітьми від 8 років та старше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 92 мм |
| Висота | 99.5 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна кишеня | Да |
| Висота підлокітників | 59 |
| Висота сидіння над підлогою | 42-45 |
| Глибина сидіння | 57 |
| Мoдель | ZH3204008 |
| Максимальна вантажність | 110 |
| Максимальний кут нахилу | 135 |
| Матеріал наповнення | Поролон, поліпропіленові волокна |
| Материал обивки | 100 |
| Матеріал рами | Дерево, метал, фанера |
| Розміри в положенні лежання | 70 |
| Тип | Крісло |
| Потрібне складання | Да |
| Функція підіймання | Да |
| Функція розкладання | Да |
| Колір | Темно-зелений |
| Ширина сидіння | 47 |
| Електричний двигун | Да |
| Електроживлення вхідне | DC 24 В, 1.5 А |
| Електроживлення вихідне | 100-240 В~, 50-60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 386 ₴


