
Масажне крісло Zakito Home електричне з відкидною спинкою чорне 75,5х93х99,5см
22 918 ₴
- В наявності
- Код: 177181290
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажне крісло Zakito Home електричне з відкидною спинкою чорного кольору, розміри 75,5х93х99,5 см. Крісло оснащене електричним двигуном для автоматичної регулювання підніжки та спинки. Спинка може відкидатися максимум на 135 градусів. Функція вібраційного масажу з 6 точками впливу дозволяє спрямовано впливати на потрібні зони. Програми масажу вибираються за допомогою приєднаного пульта управління. Живлення масажу здійснюється через USB-роз'єм і потребує сертифікованого адаптера USB 5V (не входить у комплект). Крісло має товсту обивку та обтягнуте тканиною з 100% поліестеру, оснащене широкими підлокітниками. Матеріал наповнення - поролон та поліпропіленові волокна. Каркас виготовлений з дерева та металу, забезпечує міцність та стійкість конструкції. ширина сидіння 50 см, глибина сидіння 58,5 см, висота сидіння від землі 43,5-44,5 см, висота підлокітників 56,5 см. У положенні лежачи розміри становлять 75,5х147х80,5 см. Бічна кишеня для зберігання пульта та інших предметів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга живлення | 100-240 |
| Висота | 99.5 мм |
| Висота підлокітників | 56.5 |
| Висота сидіння над підлогою | 43.5-44.5 |
| Глибина | 93 мм |
| Глибина сидіння | 58.5 |
| Додатково | Бічна кишеня для зберігання, товста оббивка, широкі підлокітники, тканина повітропроникна та міцна |
| Мoдель | ZH3206638 |
| Максимальний кут відкидання спинки | 135 |
| Матеріал наповнення | Пінопласт, поліпропіленові волокна |
| Материал обивки | 100 |
| Матеріал рами | Дерево та метал |
| Напруга живлення двигуна | 24 |
| Живлення масажу | USB 5V DC |
| Розміри в положенні лежачи | 75.5 |
| Тип | Масажне крісло |
| Струм двигуна | 1.5 |
| Керування масажем | Пуьт управения |
| Функція масажу | 6-точковий вібраційний Масаж |
| Частота вхідної напруги | 50 |
| Ширина | 75.5 мм |
| Ширина сидіння | 50 |
| Електрична функція | Автоматичне регулювання спинки та підніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 918 ₴


