
King Home Картина Kare Design Pearls Leopard 150x120 см на полотні
61 406 ₴
- В наявності
- Код: 178647611
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картина Kare Design Pearls Leopard розмірами 150x120 см виконана на полотні з чорною рамою. Твір мистецтва в авангардному стилі поєднує елементи класичного живопису з сучасною витонченістю. На картині зображена дама з випуклою перлів на шиї, вухах та прикрасі на голові, які надають тривимірний ефект. Поруч із жінкою розташований екзотичний леопард, що символізує розкіш, шерсть якого прикрашена мерехтливим чорним глітером. Тварина також носить перлистий намисник, що підкреслює її елегантність і гідність. Сукня дами, фон та завісі виконані в стильному відтінку пляшкової зелені. Чорна рама картини гармонує з зеленим кольором і доповнена золотим акцентом унизу. Твір ідеально підходить для прикрашання вітальні та створює враження художної галереї. Глибина картини становить 3 см. Матеріал: полотно. Виробник: King Home.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Home |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 3 мм |
| Мoдель | Pearls Leopard |
| Матеріал | Холст |
| Тип | Картина |
| Колір рами | Чорний |
| Колір фону | Пляшкова зелень |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 406 ₴



