
Курник VidaXL з дахом 2,5х4х2,25м оцинкована сталь
22 281 ₴
- В наявності
- Код: 178768714
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Курник VidaXL з дахом з оцинкованої сталі. Розміри: 2,5 м (ширина) х 4 м (довжина) х 2,25 м (висота). Призначений для утримання домашньої птиці. Корпус виконаний з оцинкованої сталі, що забезпечує захист від корозії та продовжує термін служби конструкції. Дах захищає птицю від атмосферних опадів та несприятливих погодних умов.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2.25 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 4 мм |
| Дах | Да |
| Мoдель | 2,5 |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Стан | Нове |
| Тип | Курник |
| Ширина | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 281 ₴



