
Електризатор Dzikarz 12000V 10J для диких тварин, оленів, свиней
12 930 ₴
- В наявності
- Код: 178820208
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електризатор Dzikarz - потужний пристрій для захисту від диких тварин, оленів, кабанів та інших небажаних відвідувачів на полях і пасовищах. Пристрій володіє високою потужністю енергії до 10J і напругою 12000V, що забезпечує ефективну дію проти тварин. При цьому споживання енергії складає всього 9W, що робить його економічним у використанні. Корпус має клас захисту IP65, забезпечуючи повну стійкість до дощу, пилу та бризок води, гарантуючи надійність роботи в будь-яких погодних умовах. Пристрій оснащений вбудованим вимикачем для зручного управління без необхідності відключення живлення. Компактні розміри 270x180x90 мм і міцна рукоятка спрощують перенесення та транспортування. Електризатор може бути встановлений на стіну для стаціонарного захисту. Підтримує різні варіанти живлення: мережевий адаптер 230V/12V (в комплекті), акумулятор 12V або батарея (кабелі в комплекті), а також сонячна панель. Частота імпульсів 40-50 за хвилину. Максимальна довжина захисту обладнання до 90-120 км. Живлення: 12V. Виріб пройшов тестування в бойових умовах і застосовується для захисту полів кукурудзи, картоплі, зернових, овочів, пасовищ з великою рогатою худобою, вівцями, козами, конних стайні, водойм від видр і бобрів, у мисливських господарствах, садах і городах, а також для контролю поведінки собак і тварин у зоопарках.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Можливість монтування на стіні | Да |
| Вбудований вимикач | Да |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 9 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Комплектація | Мережевий адаптер 230V/12V, дроти для акумулятора/батареї |
| Мoдель | 12000 |
| Максимальна довжина огорожі | 90-120 |
| Призначення | Захист від диких тварин, оленів, грудях, великої рогатої худоби, овець, коз, коней, захист водойм, садів, городів |
| Напруга виходу | 12000 |
| Напруга живлення | 12 |
| Підтримка сонячної панелі | Да |
| Споживана потужність | 9 |
| Ручка для перенесення | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Електизатор |
| Частота імпульсів | 40-50 |
| Ширина | 27 мм |
| Енергія імпульсу | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 930 ₴



