
Damtry Балон CO2 повний 8л + редуктор Alfa для SodaStream Quick Connect
8 049 ₴
- В наявності
- Код: 184901850
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
комплект для заправки сифонів SodaStream, що включає повний балон CO2 об'ємом 8 літрів (6 кг) та редуктор Alfa ALFA11 з системою Quick Connect. Балон містить рідкий діоксид вуглецю під тиском 40-60 бар залежно від температури навколишнього середовища. Редуктор складається з двох елементів: еластичного шланга довжиною 60 см з манометром та роз'ємом PCP 8 мм на вході W21,8-1/14, а також редуктора з гніздом Quick Connect, оснащеного роз'ємом PCP 8 мм, повітряовідвідником та блокуванням картриджа. Редуктор сумісний з моделями SodaStream Terra, Art, Duo. Завдяки еластичному шлангу та роз'ємам PCP редуктор може обертатися перпендикулярно шлангу без натягу, дозволяючи контролювати процес заправки на кухонних вагах. Система швидкого відключення роз'єму дозволяє підключати інші редуктори з аналогічним типом роз'єму PCP 8 мм. Один повний комплект забезпечує заправку близько 12 картриджів 425 г. Балон заправляється один раз, є багаторазовим та може використовуватися тривалий час.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Terra |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке вимкнення | Да |
| Вага балона | 6 |
| Вага картриджа | 425 |
| Другий елемент редуктора | Редуктор із гніздом Quick Connect, роз'єм PCP 8 мм, повітровідвідник, блокування картриджа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск у балоні | 40-60 |
| Довжина шланга | 60 |
| Код продукту | ALFA11 |
| Кількість заправок картриджів | 12 |
| Комплектація | Балон CO2, редуктор із манометром, еластичний шланг |
| Контроль заправляння | На кухонних вагах |
| Мoдель | ALFA11 |
| Об'єм балона | 8 |
| Перший елемент редуктора | Еластичний шланг із манометром, роз'єм PCP 8 мм, вхід W21,8-1/14 |
| Роз'єми | PCP 8 мм, W21,8-1/14 |
| Система під'єднання | Quick Connect |
| Сумісність | SodaStream Terra, Art, Duo |
| Сумісність роз'ємів | З іншими редукторами PCP 8 мм |
| Вміст | Діоксид вуглецю рідкий |
| Тип | Балон CO2 з редуктором |
| Тип редуктора | Alfa з тефлоновими ущільненнями |
| Функція обертання | Перпендикулярне обертання без натягу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 049 ₴



