
Пропускник для холодильника Samsung SA018038
5 400 ₴
- В наявності
- Код: 184907639
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропускник для холодильника Samsung SA018038 - оригінальна деталь для холодильного обладнання. Призначений для холодильників та сушильних машин Samsung. Продукт являється фірмовим аксесуаром, що забезпечує правильне функціонування побутової техніки. Компактна деталь легко встановлюється, процес заміни займає кілька хвилин. Упаковка: поліетиленова плівка. Відповідає стандарту RoHS. Сумісний з холодильниками Samsung моделей: RL34EGMG, RL34EGPS, RL34EGSW, RL34HGIH, RL34HGMG, RL34HGPS, RL34LGMG, RL34SCPS, RL34SCSW, RL40EGPS, RL40HGIH, RL40HGSW, RL40SCPS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 62 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 145 мм |
| Мoдель | SA018038 |
| Преднасначение | Для холодильників, для пральних і сушильних машин |
| Складність монтажу | Легко, займає кілька хвилин |
| Сумісність Samsung | RL34EGMG, RL34EGPS, RL34EGSW, RL34HGIH, RL34HGMG, RL34HGPS, RL34LGMG, RL34SCPS, RL34SCSW, RL40EGPS, RL40HGIH, RL40HGSW, RL40SCPS |
| Відповідність RoHS | Да |
| Тип | Пропускник для холодильника |
| Паковання | Поліетиленова плівка |
| Ширина | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴



