
Резервуар льодогенератора Samsung RSA1ZTMG1 білий
8 553 ₴
- В наявності
- Код: 184908119
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Резервуар льодогенератора для холодильника Samsung RSA1ZTMG1 призначений для зберігання та подачі льоду. Деталь виробництва Samsung з кодом SA000341. Корпус виконаний у білому кольорі. Резервуар має компактні розміри: ширина 302 мм, висота 345 мм, глибина 360 мм. Монтаж здійснюється в секції льодогенератора холодильника. Заміна деталі не вимагає спеціальних навичок. Сумісний з холодильниками Samsung серії Side-by-Side, включаючи моделі RSA1ZTMG1, RSA1ZTMH1, RSA1ZTPE1, RSA1ZTPE1X, RSA1ZTRE1, RSA1ZTSL1, RSA1ZTTS1, RSA1ZTVG1, RSA1ZTWP1, RSA1DHMG1, RSA1DHMH1, RSA1DHPE1, RSA1DHVG1, RSA1DHWP1 та багатьох інших моделях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 36 мм |
| Код виробника | SA000341 |
| Мoдель | RSA1ZTMG1 |
| Місце монтажу | Льодогенератор |
| Призначення | Для холодильників |
| Оригінальність | 100% оригінальна |
| Серія холодильника | Side-by-Side |
| Складність заміни | Легка |
| Тип | Резервуар льодогенератора |
| Ширина | 30.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 553 ₴



