
Килимок вхідний ACO Vario 2.0 60x60 см з рипсом світло-сірий
12 899 ₴
- В наявності
- Код: 185200865
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок вхідний ACO Vario 2.0 призначений для використання на вулиці під навісом та всередині приміщень. Конструкція з несучою основою з алюмінію забезпечує міцність та довговічність. Заповнення виконано з рипсу світло-сірого кольору. Розміри: 600 x 600 мм, висота 20 мм. Фактичні розміри на 1 мм менше зазначеного. Килимок сумісний з гібридною основою Vario 2.0, основою з поліпропілену або полімербетону з краєм з оцинкованої сталі. Знімна конструкція полегшує чищення та обслуговування. Усі версії доступні для інвалідних колясок, вантажоздатність до B 125 (згідно DIN EN 124). Підходить для зовнішнього застосування з навісом та для внутрішнього використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Стан | Новий |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 600 мм |
| Конструкція | Знімна |
| Мoдель | Vario 2.0 |
| Матеріал заповнення | Рипс |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Навантаження | B 125 (згідно з DIN EN 124) |
| Застосування | Зовнішнє під навісом, всередині приміщень |
| Сумісність | Гібридна основа Vario 2.0, основа з поліпропілену або полімербетону з краєм з оцинкованої сталі |
| Сумісність із інвалідними колясками | Да |
| Тип | Килимок вхідний |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 899 ₴



