
Килимок для витирання ACO Vario 2.0 60x60см з наповненням рапсом антрацит
12 899 ₴
- В наявності
- Код: 185200866
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для витирання ACO Vario 2.0 розміром 60x60 см з наповненням з рапсу чорного кольору і конструкцією несучої рами з алюмінію. Призначений для зовнішнього використання з дахом і в приміщенні. Килимок розбірний, сумісний з гібридною основою Vario 2.0, основою з поліпропілену (PP) або полімербетону з краєм з оцинкованої сталі. Фактичний розмір килимка на 1 мм менший від зазначеної довжини та ширини. Усі версії доступні в комбінації з гібридною підлоговою плитою Vario 2.0. Усі версії решіток доступні для інвалідних колясок, решітка 30/1 з вантажопідйомністю до B 125 (відповідно до DIN EN 124). Висота килимка становить 20 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажність | B 125 (DIN EN 124) |
| Демонтований | Да |
| Довжина: | 60 мм |
| Доступність для інвалідних колясок | Да |
| Мoдель | Vario 2.0 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Призначення | На вулиці з дахом, у приміщенні |
| Наповнення | Рапс |
| Сумісність | Гібридна основа Vario 2.0, основа з поліпропілену (PP), полімербетон із краєм з оцинкованої сталі |
| Тип | Килимок для витирання |
| Колір наповнення | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 899 ₴



