
Коврик для вітирання ACO Vario 2.0 60x60 см гумовий чорний
14 623 ₴
- В наявності
- Код: 185200871
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коврик для витирання ACO Vario 2.0 призначений для використання як на вулиці, так і всередину приміщення. Розміри: 60x60 см, висота 20 мм. Конструкція несучої частини виконана з алюмінію. Заповнення виготовлено з ребристої гуми чорного кольору. Коврик сумісний з гібридною основою Vario 2.0, основами з поліпропілену або полімербетону з краєм з оцинкованої сталі. Має демонтовану конструкцію. Реальні розміри на 1 мм менше вказаної довжини і ширини. Призначений для зовнішнього використання з/без навісу і всередину приміщень. Доступний у версіях, сумісних з інвалідними візками, вантажопідйомність до B 125 (відповідно до DIN EN 124). Артикул: 3008310.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Колір | Чорний |
| Стан | Нове |
| Сумісність із моделлю | X60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3008310 |
| Висота | 2 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажність | B 125 |
| Демонтований | Да |
| Довжина: | 60 мм |
| Мoдель | Vario 2.0 |
| Матеріал заповнення | Ребриста гума |
| Матеріал краю основи | Оцинкована сталь |
| Матеріал несної частини | Алюміній |
| Призначення | Зовнішнє та внутрішнє використання |
| Сумісність із інвалідними колясками | Да |
| Сумісність із основою | Гібридна основа Vario 2.0, поліпропілен, полімербетон |
| Тип | Килимок для витирання |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 623 ₴



