
Килимок для витирання ACO Vario 2.0 60x60см антрацит з щіткою
15 808 ₴
- В наявності
- Код: 185200872
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для витирання ACO Vario 2.0 призначений для використання у зовнішніх умовах з навісом або всередину приміщень. Конструкція з несучою рамою з алюмінію. Килимок оснащений чергуючимися смужками рипсу та вузькими щітками для ефективного витирання та збирання дрібних забруднень. Розміри: 600x600 мм, висота 20 мм. Колір антрацит. Килимок розбірний, сумісний з гібридною основою Vario 2.0, основою з поліпропілену або полімербетону з краєм з оцинкованої сталі. Підходить для інвалідних колясок, навантаження до 125 кг відповідно до DIN EN 124. Фактичні розміри на 1 мм менше за вказану довжину та ширину. Усі версії доступні в комбінації з гібридною підлоговою плиткою Vario 2.0.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 600 см |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Висота | 20 мм |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Демонтованість | Да |
| Довжина: | 600 мм |
| Максимальне навантаження | 125 |
| Конструкція | Черевики ріпса, що виробляються, і вузькі щітки |
| Крайка | Оцинкована сталь |
| Мoдель | Vario 2.0 |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Призначення | Зовнішнє використання з навісом, всередині приміщень |
| Застосування | Для інвалідних колясок |
| Сумісність | Гібридна основа Vario 2.0, основа з поліпропілену, основа з полімербетону |
| Стандарт навантаження | DIN EN 124 |
| Тип | Килимок для витирання |
| Колір | Антрацит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 808 ₴



