
Килимок для входу ACO Vario 2.0 75x50см сірий з щіткою
20 119 ₴
- В наявності
- Код: 185200875
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для входу ACO Vario 2.0 призначений для чистки взуття в передпокої. Розміри 75x50 см. Колір світло-сірий. Конструкція включає щітку та вбираючий матеріал для видалення брудy та вологи. Універсальне рішення для вхідної зони житлового приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Стан | Новий |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 75 мм |
| Мoдель | Vario 2.0 |
| Тип | Килимок для входу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 119 ₴


