
ECS Генератор озону промисловий Dawid 2 10g/h керамічні пластини 16g/h
12 374 ₴
- В наявності
- Код: 185826497
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Промисловий генератор озону Dawid 2 виробництва польської компанії ECS з 14-річним досвідом. Пристрій призначений для очищення повітря та застосовується в промислових і кліматичних системах. Основні характеристики: продуктивність вентилятора 210 м³/год, потужність 120 Вт, напруга 230 В 50 Гц. Габарити: 22x24x33 см. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, стійкий до умов майстерні та промислового середовища. Оснащений керамічними пластинами високої продуктивності (пластини працюють ефективно на 100% з обох боків). Продуктивність по озону: 8-10 г/год (стандартна), з можливістю досягнення 15,31 г/год за даними акредитованих лабораторій. Може працювати при вологості повітря до 85%. Базується на технології моделі ZY-K10 з відкритою камерою SCP (Silver Ceramic Places) — перевірена американська технологія. Оснащений електронним багатофункціональним таймером з регулюванням часу роботи від 1 до 60 хвилин і попередніми установками 15, 20, 30 хвилин. Підтримує як переривисту, так і циклічну роботу. Має зручні транспортні ручки, легкознімні фільтри, можливість розширення продуктивності. комплект включає: озонатор, кабель живлення, інструкції з озонування, декларації CE та ROHS, гарантію 24 місяці, технічну підтримку та можливість навчання. Можливо підключення озонуючої трубки до вентиляційних систем. Продукт польського виробництва.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECS |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 22 мм |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість під'єднання до вентиляції | Да |
| Можливість розширення | Да |
| Діапазон регулювання часу роботи | 1-60 |
| Джерело технології | США |
| Комплектація | Озонатор, кабель живлення, інструкції з озонування, оформлення CE і ROHS, технічна підтримка |
| Мoдель | Dawid 2 |
| Максимальна вологість під час роботи | 85 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Потужність | 120 |
| Напруга | 230 |
| Досвід виробника | 14 років |
| Попередньо встановлені часи роботи | 15, 20, 30 |
| Продуктивність вентилятора | 210 |
| Продуктивність озонатора базова | 8-10 |
| Продуктивність озонатора максимальна | 15.31 |
| Режими роботи | Переривчаста, циклічна |
| Ручки транспортні | Да |
| Країна виробництва | Польща |
| Таймер | Електронний багатофункціональний |
| Технологія | Silver Ceramic Places (SCP) |
| Тип | Генератор озону промисловий |
| Тип камери | Відкрита |
| Тип пластин | Керамічні |
| Фільтри | Легкознімні протишумові |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 374 ₴



