
Рекламний кіоск Dahua Totem DHI-LDV55-SAI400K 55" підлоговий LCD
114 372 ₴
- В наявності
- Код: 186219220
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рекламний кіоск Dahua Totem DHI-LDV55-SAI400K 55" підлоговий — професійне рішення для цифрової сигналізації з високоякісним LCD дисплеєм. Оснащений панеллю класу промислової конструкції з повною металевою оболонкою та 3 мм загартованим захисним склом. Дисплей діагоналлю 55 дюймів з розрізненням 2160x3840 пікселів, яскравістю 350 нід та контрастністю 1000:1. Підтримує вертикальну орієнтацію зображення з кутом огляду 178°/178° та часом відклику 8 мс. Оснащений 4-ядерним процесором Cortex-A17 до 1.6 ГГц, працює на Android 8.1 з 2 ГБ ОЗУ та 16 ГБ вбудованої пам'яті. Підтримує відтворення відео (mp4, avi, mov, asf, wmv, mkv), аудіо (mp3, wma, wav), зображень (jpg, jpeg, gif, bmp, png) та документів (pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, txt). Може декодувати 1 канал 4K або 4 канали 1080P. Має вбудовані динаміки 5W x2. Інтерфейси: RJ45 x1, USB x2, TF слот x1, HDMI x1, аудіо вхід x1. Управління: інфрачервоне, LAN, USB. Wi-Fi опціонально. Платформа Dahua MPS забезпечує віддалене управління. Підтримує відображення зображень, аудіо, відео, PDF файлів, потоку IPC, часу, погоди та іншого контенту. Життєвий цикл 30000 годин. Живлення: AC 100-240V, 50/60Hz, типове споживання 120W, режим очікування до 0.5W. температура роботи: -0°C до +40°C, вологість: 10%-85%. Розміри продукту: 1958 x 766 x 45.5 мм, упаковки: 1995 x 900 x 230 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Операційна система | Android |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Опціонально |
| Вологість роботи | 10-85 |
| Час відгуку | 8 |
| Вбудована пам'ять | 16 |
| Декодування відео | 1 канал 4K або 4 канали 1080P |
| Діагональ екрана | 55 |
| Динаміки | 5W x2 |
| Життєвий цикл | 30000 |
| Інтерфейси | RJ45 x1, USB x2, TF слот x1, HDMI x1, Audio In x1 |
| Конструкція | Клас промисловий |
| Контрастність | 1000:1 |
| Мoдель | DHI-LDV55-SAI400K |
| Максимальний розмір аудіофайлу | 500 |
| Максимальний розмір відеофайлу | 2 |
| Максимальний розмір файлу документа | 200 |
| Максимальний розмір файл зображення | 30 |
| Матеріал корпусу | Метал (повна металева оболонка) |
| Напруга живлення | AC 100-240V |
| ОЗП | 2 |
| Орієнтація екрана | Вертикальна |
| Платформа Smart Signage | Media Publish System 3.0 |
| Підтримка форматів аудіо | mp3, wma, wav |
| Підтримувані формати відео | mp4, avi, mov, asf, wmv, mkv |
| Підтримувані формати документів | pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, txt |
| Підтримувані формати зображень | jpg, jpeg, gif, bmp, png |
| Підсвітка | LED |
| Процесор | 4-ядерний Cortex-A17 до 1.6 ГГц |
| Роздільна здатність | 2160x3840 |
| Режим очікування | 0.5 |
| Система операційна | Android 8.1 |
| Стан | Нове |
| Стекло | Загартоване 3 мм |
| Температура роботи | -0/+40 |
| Тип | Рекламний кіоск |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Типова споживання | 120 |
| Кут огляду | 178/178 |
| Керування | IR, RJ45 (LAN), USB |
| Формат сторін | 9:16 |
| Кольори відбиття | 1.07B (10 бит) |
| Частота живлення | 50/60 |
| Яскравість | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 372 ₴

