
Килимок вхідний ACO Vario 2.0 100x50см з рисом антрацит
14 682 ₴
- В наявності
- Код: 186228829
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок вхідний ACO Vario 2.0 призначений для використання на вхідних зонах. Розміри: 100х50 см, висота 20 мм. Конструкція з несучою основою з алюмінію забезпечує надійність та довговічність. Наповнення з рису чорного кольору. Колір антрацит. Килимок демонтований, сумісний з гібридною підкладкою Vario 2.0, основами з поліпропілену або полімербетону з кромкою з оцинкованої сталі. Всі версії доступні з гібридною напільною плитою Vario 2.0. Всі версії решіток доступні для інвалідних колясок, решітка 30/1 з вантажопідйомністю до B 125 (у відповідності з DIN EN 124). Застосування: зовнішні території з навісом, всередину приміщень. Товар призначений для зовнішнього використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Стан | Новий |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажність | B 125 |
| Демонтований | Да |
| Довжина: | 100 мм |
| Доступність для інвалідних колясок | Да |
| Мoдель | Vario 2.0 |
| Матеріал крайки | Оцинкована сталь |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Наповнення | Рис |
| Призначення | Зовнішнє використання |
| Застосування | Зовнішні території з навісом, всередині приміщень |
| Сумісність бази | Vario 2.0, поліпропілен, полімербетон |
| Стандарт | DIN EN 124 |
| Тип | Килимок вхідний |
| Колір наповнення | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 682 ₴



