
Килимок дверний ACO Vario 2.0 з рисовим заповненням антрацит 75x50 см
12 899 ₴
- В наявності
- Код: 186835562
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок дверний ACO Vario 2.0 розміром 75x50 см з заповненням з рисової соломи чорного кольору. Конструкція з несучою рамою з алюмінію забезпечує надійність і довговічність. Висота килимка складає 20 мм. Призначений для використання на відкритих майданчиках з навісом та всередині приміщень. Сумісний з гібридною основою Vario 2.0, пластиковою основою PP або полімербетонною основою з краю з оцинкованої сталі. Килимок знімний для зручності чищення та обслуговування. Підходить для використання інвалідними візками (згідно DIN EN 124). Фактичний розмір на 1 мм менше вказаної довжини та ширини. Доступні всі версії у комбінації з гібридною напільною плиткою Vario 2.0.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 75 мм |
| Мoдель | Vario 2.0 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наповнення | Рисова солома |
| Підходить для інвалідних колясок | Да |
| Застосування | На відкритому повітрі з навісом, всередині приміщень |
| Сумісність із основою | Гібридна основа Vario 2.0, пластикова основа PP, полімербетонна основа зі сталевим краєм |
| Стандарт | DIN EN 124 |
| Знімність | Знімний |
| Тип | Килимок дверний |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 899 ₴


