
Візок транспортний Handmet платформовий 250 кг гальмо на 2 колесах
6 274 ₴
- В наявності
- Код: 187146578
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок транспортний Handmet платформовий для перевезення вантажів у магазинах, складах, майстернях та при переїздах. Вантажопідйомність до 250 кг. Конструкція: стальна платформа розміром 77 x 50 см, покрита високоякісним порошковим лаком і гумована поверхня з антиковзним ефектом, що забезпечує захист від подряпин і амортизацію при перевезенні вантажу. Візок оснащений 4 повнорезиновими колесами діаметром 12,5 см: 2 поворотними (спрямовуючими) та 2 прямими з металічним посиленням для надійного проїзду по нерівним і неукріплених поверхнях. Складна рукоятка обита м'якою піною. Гальмо встановлено на двох колесах. Обрізані краї платформи зменшують ризик подряпин. Загальні розміри: висота 86 см, ширина 50 см, глибина 77 см. Вага візка 13 кг. Універсальне застосування в господарстві, офісі, на складі для швидкого і безпроблемного транспортування вантажів різного призначення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmet |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 |
| Глибина | 77 мм |
| Вантажність | 250 |
| Діаметр коліс | 12.5 |
| Колеса поворотні | 2 |
| Колеса прямі | 2 |
| Кількість коліс | 4 |
| Краї платформи | Гумовані |
| Мoдель | 250kg |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Матеріал платформи | Сталь |
| Призначення | Перевезення вантажів |
| Покриття конструкції | Порошковий лак високої якості |
| Покриття платформи | Антиковзний гумований із порошковим лаком |
| Застосування | Магазин, склад, майстерня, дім, транспортування |
| Розмір платформи | 77 x 50 |
| Ручка | Складана, оббита м'якою піною |
| Тип | Візок транспортний платформний |
| Тип коліс | Повногумові гумовані |
| Гальмо | На двох колесах |
| Зміцнення коліс | Металеве посилення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 274 ₴



