
Мат для витирання ACO Vario 2.0 100x50 см з синтетичним волокном сірий
24 563 ₴
- В наявності
- Код: 187523071
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мат для витирання ACO Vario 2.0 призначений для використання як зовні, так і всередину приміщень. Конструкція килимка має несучу основу з алюмінію, що забезпечує довговічність і надійність. Мат складається з чергуючихся смуг синтетичного волокна (рипсу) світло-сірого кольору та широких щіток. Ця комбінація ефективно видаляє як крупне, так і дрібне забруднення. Розміри мата: довжина 1000 мм, ширина 500 мм, висота 20 мм. Мат розбирається для зручності очищення та заміни. Сумісний з гібридною підкладкою Vario 2.0, основами з поліпропілену або полімербетону з краєм із оцинкованої сталі. Доступний для інвалідних колясок (несуча здатність до В 125 згідно DIN EN 124). Застосування: зовнішні майданчики без навісу (варіант з рипсом), захищені зовнішні майданчики та внутрішні приміщення (варіанти з рипсом). Реальні розміри на 1 мм менше вказаної довжини та ширини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Стан | Новий |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Демонтаж | Знімна конструкція |
| Довжина: | 100 мм |
| Конструкція | Несна основа з алюмінію з смугами рипса, що чергуються, і широкими щітками |
| Мoдель | Vario 2.0 |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Матеріал робочої поверхні | Синтетичне волокно (рипс) і щітки |
| Призначення | Зовнішні та внутрішні приміщення |
| Застосування для інвалідних колясок | Так, несна здатність до В 125 (DIN EN 124) |
| Сумісність | Гібридна підкладка Vario 2.0, основи з поліпропілену або полімербетону з краєм з оцинкованої сталі |
| Тип | Мат для витирання |
| Видалення бруду | Великий і дрібний бруд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 563 ₴



