Основа гібридна ACO Vario 2.0 призначена для використання в системі водовідведення та дренажу. Модель розмірами 100 x 50 см та висотою 80 мм виготовлена з комбінованого матеріалу полімербетон/PP (поліпропілен). оснащена інтегрованим краєм з пластику для безпеки та довговічності. Має зливну отвір діаметром 110 мм, який можна монтувати в будь-якому з чотирьох кутів виробу, забезпечуючи гнучкість при встановленні. Гладкі та заокруглені поверхні підвищують надійність конструкції. Основи можуть з'єднуватися між собою модульним способом, дозволяючи створювати системи різної конфігурації. Вага виробу 20,3 кг. Висока стійкість до навантажень і хімічних впливів завдяки матеріалу полімербетон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Довжина | 100 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.3 |
| Можливість модульного з'єднання | Да |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр зливного отвору | 110 |
| Довжина: | 100 мм |
| Край | Інтегрований із пластику |
| Мoдель | Vario 2.0 |
| Матеріал | Полімербетон/Поліпропілен |
| Монтаж зливного отвору | У будь-якому з чотирьох кутів |
| Поверхня | Гладка, заокруглена |
| Тип | Основа гібридна |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 764 ₴




