
Килимок для витирання ACO Vario 2.0 60x40 см антрацит з рипсом
9 292 ₴
- В наявності
- Код: 187523167
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для витирання ACO Vario 2.0 призначений для використання на входах і в перехідних зонах. Конструкція з несучою рамою з алюмінію забезпечує міцність і довговічність. Заповнення з чорного рипсу ефективно видаляє бруд і вологу. Розміри: довжина 600 мм, ширина 400 мм, висота 20 мм. Килимок розбірний, сумісний з гібридною платформою Vario 2.0, основою з поліпропілену або полімербетону з краєм із оцинкованої сталі. Реальні розміри на 1 мм менше вказаної довжини та ширини. Призначений для зовнішнього використання з навісом та всередину приміщень. Підходить для інвалідних колясок, відповідає стандарту DIN EN 124.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Висота | 2 мм |
| Довжина: | 60 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Демонтований | Да |
| Для інвалідних колясок | Да |
| Крайка | Сталь оцинкована |
| Мoдель | Vario 2.0 |
| Матеріал заповнення | Рипс чорний |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Застосування | Зовнішнє з навісом, всередині приміщень |
| Сумісність | Гібридна платформа Vario 2.0, основа з поліпропілену, полімербетон |
| Стандарт | DIN EN 124 |
| Тип | Килимок для витирання |
| Тип конструкції | Несна рама |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 292 ₴



