
Килимок для витирання ACO Vario 2.0 60x40 см з рипсом сірий
9 292 ₴
- В наявності
- Код: 187523173
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для витирання ACO Vario 2.0 призначений для використання у вхідних зонах і на крильцах. Виріб має конструкцію з несучою рамою з алюмінію та заповненням з рипсу світло-сірого кольору. Розміри: довжина 600 мм, ширина 400 мм, висота 20 мм. Килимок сумісний з гібридною основою Vario 2.0, основанням з поліпропілену або полімербетону з краєм з оцинкованої сталі. Виріб демонтується для зручності очищення. Рекомендується для зовнішнього використання з навісом або у приміщенні. Відповідає стандарту DIN EN 124, доступна версія для інвалідних колясок з вантажопідйомністю до B 125.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Висота | 2 мм |
| Довжина: | 60 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Демонтований | Да |
| Для інвалідних колясок | Так, вантажність до B 125 (DIN EN 124) |
| Мoдель | Vario 2.0 |
| Матеріал заповнення | Рипс |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Застосування | Зовнішнє з навісом, всередині приміщення |
| Сумісність | Гібридна основа Vario 2.0, основа з поліпропілену, полімербетон зі сталевою крайкою |
| Тип | Килимок для витирання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 292 ₴


