
Ліхтар Oslo Philippi P25 білий декоративний 20 см
5 889 ₴
- В наявності
- Код: 187562188
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративний ліхтар Oslo марки Philippi - елегантний предмет інтер'єру, який створить затишну та теплу атмосферу в домі та саду. Ліхтар виконаний з високоякісних матеріалів і оснащений скляною вставкою, призначеною спеціально для блочних свічок. Скляний вкладиш надійно захищає полум'я від вітру, дозволяючи використовувати ліхтар як усередину приміщення, так і на вулиці. Розміри ліхтара: довжина 30 см, ширина 30 см, висота 20 см. Ліхтар доступний у розмірі L та білому кольорі. Конструкція ліхтара включає захисний скляний купол та піднятий край основи, які захищають свічку від гасіння та охороняють поверхню столу від розлитого воску. Скляну вставку можна мити в посудомийній машині, що спрощує догляд та утримання ліхтара в чистоті. Ліхтар розрахований на використання з блочними свічками та створює гарне розсіяне освітлення, створюючи теплу та приємну атмосферу в будь-якому приміщенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Філіп |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Мoдель | Oslo P25 |
| Матеріал вставки | Стекло |
| Призначення | Для блокових свічок |
| Застосування | Усередині та зовні приміщення |
| Розмір | L |
| Тип | Ліхтар |
| Функція ковпака та основи | Захист свічки від згасання, захист поверхні від воску |
| Функція скляної вставки | Захист полум'я від вітру |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 889 ₴



