
Апарат для попкорну Gravora зі стальним корпусом 25.5х28х42.8 см
7 662 ₴
- В наявності
- Код: 187677507
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Апарат для попкорну Gravora виконаний з нержавіючої сталі. Стильний дизайн з розмірами 25.5х28х42.8 см дозволяє розмістити пристрій на кухні або в розважальному приміщенні. Підходить для приготування попкорну в невеликих кількостях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42.8 мм |
| Ширина | 25.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 28 мм |
| Мoдель | Stylowa |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип | Апарат для попкорну |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 662 ₴



