
Клітка для кроликів Gravora з будинком і вибігом 200х91х100 см сіра
11 371 ₴
- В наявності
- Код: 187683603
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клітка для кроликів Gravora виготовлена з гарячоцинкованої сталі сірого кольору. Розміри: 200х91х100 см. Конструкція включає будинок для тварин та відкритий вибіг, забезпечуючи комфортний простір для утримання кроликів. Гарячоцинковане покриття захищає від іржі та забезпечує довговічність виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 91 мм |
| Комплектація | Будиночок, вибіг |
| Мoдель | Клітка для кроликів Z Domkiem I Wybiegiem |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Тип | Клітка для кроликів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 371 ₴

