
Вольєр зовнішній Gravora для кроликів та птиці 105x600x120 см сірий
142 764 ₴
- Немає в наявності
- Код: 187683611
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Вольєр зовнішній Gravora для кроликів та птиці виконаний з оцинкованої сталі. Розміри: 105x600x120 см. Колір сріблястий. Призначений для утримання та вигулу домашньої птиці та кроликів на відкритому повітрі. Конструкція з оцинкованої сталі забезпечує довговічність та стійкість до корозії.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 105 мм |
| Мoдель | 105X600X120 |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Призначення | Для кроликів і птиці |
| Стан | Нове |
| Тип | Вол'єр зовнішній |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 764 ₴



