
Курник дерев'яний Gravora для курчат з вигулом 186,5х58,5х113 см сірий
142 764 ₴
- Немає в наявності
- Код: 187683634
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Курник дерев'яний Gravora для курчат з вигулом призначений для утримання та захисту домашніх птахів. Виготовлений з високоякісної масивної сосни та фанери, що надає йому природне, селищне виглядання з видимою структурою шарів дерева та природними вузлами. Вигул оснащений гніздовою буденею, місцем для відпочинку та пандусом, забезпечуючи тваринам безліч можливостей для активності. Обладнання сіткою забезпечує відмінну циркуляцію повітря та захищає птахів від хижаків. Водонепроникна дахівниця захищає від дощу та створює теплу, суху та безпечну середовище існування. Може використовуватися не лише для курчат, але й для інших дрібних тварин, таких як кролики, качки, гуски та інші види птахів. Розміри: 186,5 х 58,5 х 113 см (довжина х ширина х висота). Оснащений висувним піддоном, що полегшує прибирання. Збірка необхідна. Колір: сірий. EAN: 8720845798031.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 113 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 186.5 мм |
| Захист від хижаків | Да |
| Комплектація | Гніздовий будок, місце для відпочинку, рампа, висувний піддон |
| Дах | Водонепроникна |
| Мoдель | 186,5X58,5X113 |
| Матеріал корпусу | Масивна сосна та фанера |
| Призначення | Для курчат і дрібних тварин |
| Складання | Потрібне |
| Стан | Нове |
| Тип | Курник |
| Тип огорожі | Сіткова |
| Колір | Сірий |
| Циркуляція повітря | Да |
| Ширина | 58.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 764 ₴



