
Дерев'яна клітка для кроликів Gravora 250x192x105 см червоно-біла
24 425 ₴
- В наявності
- Код: 187683835
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна клітка для кроликів Gravora розмірами 250х192х105 см у червоно-білому кольорі. Клітка призначена для утримання кроликів і оснащена домівками та вигулом. Конструкція виготовлена з дерева, забезпечуючи природний та безпечний матеріал для тварин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 250 мм |
| Комплектація | Будиночки та вигул |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Клітка для кроликів |
| Колір | Червоно-білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 425 ₴



